Reprezentant oficial  RAVENOL ROMANIA EST:


RAVENOL Lubricants RO S.R.L.
Focsani,Calea Munteniei, Nr.26
620027, Jud. Vrancea, Romania
Tel: +40 337 401 372/73/74/75
Mobil: +40 720 025 217
Fax: +40 237 227 722, +40 337 814 282
E-Mail: marketing@ravenol.ro

Reprezentant zonal:

CIOBAN MIRCEA – 0734 554 633

Parteneri:

parteneri

DEZ BMW SERVICE

ATF PROFESSIONAL EXCHANGE MACHINE

SERVICE MULTIMARCA

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0740 496 949

Email: contact@dezbmw.ro

Persoana de contact: Gabriel Galan

Adresa: Str. Dobosari, nr. 19A

 

REC

ATF PROFESSIONAL EXCHANGE MACHINE

SERVICE MULTIMARCA

MAGAZIN

Localitate: Botosani

    
MAGAZIN 1:
Tel. mobil: 0732 131 334
Email: valentin.budeanu@recbt.ro
Persoana de contact: Valentin Budeanu
Adresa: Calea Nationala, nr. 55,
vis-a-vis de E-on Moldova
MAGAZIN 2:
Tel. mobil: 0723 579 288
Email:iulian.ciobanu@recbt.ro
Persoana de contact:Iulian Ciobanu
Adresa: Calea Nationala, nr 67,
vis-a-vis de Stadion
MAGAZIN 3:
Tel. mobil: 0732 131 335/0758 593405
Email:costel.bivoleanu@recbt.ro
Persoana de contact:Costel Bivoleanu
Adresa: Str. I.C. Bratianu, nr 88,
Bariera Sulita
MAGAZIN 4:
Tel. : 0231534751
Email: andrei.ratoi@recbt.ro
bogdan.apostol@recbt.ro
Persoana de contact:Andrei Ratoi,
Bogdan Apostol
Adresa: Calea Nationala, nr 163,
vis-à-vis de Rompetrol
    
ATF PROFESSIONAL EXCHANGE MACHINE
SERVICE MULTIMARCA:
Tel. mobil: 0725 226 336
Email: alina.paduraru@recbt.ro
Persoana de contact: Alina Paduraru
Adresa: Calea Nationala, nr 231A
MAGAZIN DOROHOI:
Tel. mobil: 0732 131 337
Email: sorin.iacob@recbt.ro
Persoana de contact: Sorin Iacob
Adresa: Str. C.D. Gherea, nr 15
MAGAZIN DARABANI:
Tel. mobil: 0732 131 336
Email: gheorghe.rotariu@recbt.ro
vasilica.cojocaro@recbt.ro
liliana.cimpoi@recbt.ro
Persoana de contact: Gheorghe Rotariu
Adresa: Str. 1 Decembrie, nr 111
 

 

PADRE TON

SERVICE SPECIALIZAT CUTII DE VITEZE AUTOMATE

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0742 909 498

Email: autopadre@gmail.com

Persoana de contact: Adrian Onofras

Adresa: Str. Puskin nr.128

 

AUTOGRAND

MAGAZIN

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0748 971 935

Email: tucastelian@yahoo.com

Persoana de contact: Tuca Stelian

Adresa: Calea Nationala nr.1

 

NICOM

MAGAZIN

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0745 916 293

Email: scnicomsrl@yahoo.com

Adresa: Str.Calea Nationala 55

 

BALASEI CONSTANTIN-CEZAR II

SERVICE MULTIMARCA

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0747 632 746

Email: balaseicezar@yahoo.com

Adresa: Str. Primaverii nr 58

 

AUTOVULCANIZARE

SERVICE MULTIMARCA / MAGAZIN

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0724 776 388

Email: autovulcanizare.piese@yahoo.com

Persoana de contact: Hartie Ioan

Adresa: Rut, Bd.Eminescu 15

 

PAMPARAU ANDREI STELICA II

SERVICE MULTIMARCA / MAGAZIN

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0744 119 423

Email: andrei_pamparau@yahoo.com

Persoana de contact: Pamparau Andrei

Adresa: Str. Pacea Nr. 47B

 

TRAFERIC

SERVICE MULTIMARCA / MAGAZIN

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0757 287 587

Email: casa_auto_bt@yahoo.com

Persoana de contact: D-nul Florin

Adresa: str. 1 Decembrie nr. 20

 

JET OILS

BENZINARIE

Localitate: Botosani

Tel. mobil: 0731 538 645

Email: office@jetoil.ro

Persoana de contact: Cristi Valentin Fedor

Adresa: Peco Jet Oil, Leorda

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Like pentru pagina de Facebook și vei fi la curent cu ultimele informații!